Twój koszyk jest pusty

Skarpety DEVOLD 839/025-900

Skarpety  DEVOLD 839/025-900
Producent:Devold
  • Skarpety wykonane z wysokiej jakości mieszanki materiałów: 56% Wełna, 42% Poliamid, 2%Elastan. Są wygodne i elastyczne. Skarpety zatrzymują ciepło i odprowadzają wilgoć na zewnątrz, równocześnie gwarantując poczucie świeżości.
Cena:
65.00zł
Wybierz rozmiar i

PEŁEN OPIS

    Skarpety wykonane z wysokiej jakości mieszanki materiałów: 56% Wełna, 42% Poliamid, 2%Elastan. Są wygodne i elastyczne. Skarpety zatrzymują ciepło i odprowadzają wilgoć na zewnątrz, równocześnie gwarantując poczucie świeżości. Gwarantują wysoki komfort użytkowania, nawet podczas długiego noszenia lub w trakcie wysiłku. Dostępne są w rozmiarach: S: 35-38, M: 39-42 i L: 43-46.

 

Charakterystyka:

 

  • materiał: 56% Wełna, 42% Poliamid, 2% Elastan
  • wygodne
  • zatrzymują ciepło
  • odprowadzają wilgoć na zewnątrz
  • gwarantują poczucie świeżości
  • wysoki komfort nawet podczas długiego noszenia skarpet
  • dostępne w rozmiarach: S: 35-38, M: 39-42 i L: 43-46


DEVOLD – jest to norweska firma, która zajmuje się produkcją bielizny termoaktywnej od 1854 roku. Podstawowym surowcem wykorzystywanym do produkcji wyrobów firmy Devold jest naturalna wełna owcza. W swojej ofercie posiada również specjalistyczną, trudną palną odzież techniczną przeznaczoną dla służb specjalnych, wojska, straży pożarnej, hutników i pracowników z innych branż, w których wymagana ochrona przed ogniem.

 

 


 

Gwarancja
Polecane
produkty
Opinie
kupujących
Zadaj
pytanie
Poleć
znajomemu
Pliki
do pobrania
Dane
techniczne
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest niewystarczający dla Ciebie, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
Pytanie:
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
Treść: