Kto spadnie z ekstraklasy? Gdzie oglądać ekstraklasę?

ekstraklasa

Ekstraklasa, najwyższa klasa rozgrywkowa piłki nożnej w Polsce, jest obecnie w pełni rozgrywek. Każdego roku drużyny zostają relegowane z ligi, co oznacza, że muszą zagrać w niższej klasie rozgrywkowej w następnym sezonie. Kto tym razem spadnie z ekstraklasy? Ekstraklasa, gdzie oglądać rozgrywkę? Możesz dowiedzieć się tego w naszym artykule.

Miedź Legnica na ostatnim miejscu w tabeli

Aktualnie na ostatnim miejscu w tabeli Ekstraklasy znajduje się Miedź Legnica, która ma tylko 12 punktów po 16 rozegranych meczach. Bilans bramkowy drużyny to 18 strzelonych i 27 straconych, co pokazuje trudności zarówno w ataku jak i w obronie.

Ta sytuacja pokazuje jak trudna jest walka o utrzymanie się w lidze. Drużyna i jej kibice liczą na poprawę wyniku i zdobycie więcej punktów, aby uniknąć relegacji.

Warto zaznaczyć że Miedź Legnica ma do rozegrania jeden zaległy mecz. 

Korona Kielce na przedostatnim miejscu.

Korona Kielce to obecnie drużyna, która znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli Ekstraklasy. W 17 rozegranych meczach zdobyli oni tylko 13 punktów, co jest bardzo słabym wynikiem. Bilans bramkowy drużyny wynosi 17 strzelonych i 26 straconych, co wskazuje na trudności z zdobywaniem bramek oraz niedostatecznej skuteczności w obronie. Drużyna i jej kibice liczą na poprawę wyniku i zdobycie więcej punktów, aby uniknąć relegacji.

Piast kandydatem do spadku 

Piast Gliwice jest obecnie drużyną, która plasuje się na trzecim miejscu w tabeli spadkowej Ekstraklasy. Zdobywając tylko 16 punktów w 17 rozegranych meczach, drużyna ta ma trudności z przebiciem się w górnej części tabeli. Bilans bramkowy 18:22 jest tego odzwierciedleniem, pokazując trudności z zdobywaniem bramek i problemy z obroną.

Oglądaj walkę o utrzymanie w Ekstraklasie 

Ekstraklasa gdzie oglądać? Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i chcesz śledzić rozgrywki Ekstraklasy, to mamy dobrą wiadomość dla Ciebie. Mecze Ekstraklasy można oglądać na platformie Canal Plus online. Canal Plus to jeden z największych dostawców transmisji sportowych w Polsce, oferujący dostęp do najważniejszych rozgrywek piłkarskich, w tym Ekstraklasy. Dzięki temu, że transmisja odbywa się online, możesz oglądać mecze z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu, takim jak komputer, tablet czy smartfon. Co więcej, jeśli poszukujesz oszczędności przy zakupie abonamentu na Canal Plus, to warto wiedzieć, że na stronie Meczyki.pl dostępny jest kod rabatowy, który pozwala na otrzymanie zniżki przy zakupie abonamentu na Canal Plus online. Warto skorzystać z tej oferty i cieszyć się z transmisji meczów Ekstraklasy w wysokiej jakości.

Materiał zewnętrzny