Którą szkółkę piłkarską w Rzeszowie wybrać dla swojego dziecka?

Którą szkółkę piłkarską w Rzeszowie wybrać

Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportu w Polsce i każdego roku przyciąga nowych adeptów tego sportu. Rodzice już od najmłodszych lat prowadzą dzieci na treningi, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej akademii piłkarskiej, ponieważ tam będą kształtować się nie tylko umiejętności sportowe, ale też charakter człowieka.

Szkółka piłkarska Grunwald Budziwój Rzeszów jest doskonałym miejscem do rozwoju dziecka, powstała z inicjatywy trenerów i rodziców, którym zależy na wychowywaniu młodego pokolenia poprzez sport. Tutaj liczy się przede wszystkim dobra zabawa, przyjaźń, zdrowe współzawodnictwo, ciężka praca, poświęcenie oraz zaangażowanie – dzięki temu mali sportowcy mogą realizować swoją pasję w duchu sportowej rywalizacji fair play.

szkółka piłkarska

Społeczność skupiona wokół akademii piłkarskiej Grunwald w Rzeszowie istnieje od 10 lat, szkółka została założona w 2012 roku. Od tego momentu cały czas jest rozwijana baza sportowa dla piłkarzy – rozbudowywany jest stadion, boisko treningowe, wynajmowane są 2 Orliki, które zlokalizowane są w tej najmłodszej dzielnicy Rzeszowa. Zarząd klubu sportowego kładzie duży nacisk na tworzenie jak najlepszych warunków do treningu dla podopiecznych trenujących w szkółce, a także stale dąży do rozwoju obiektu i form spędzania wolnego czasu.

Głównym celem SP Grunwald Budziwójjest wspieranie rozwoju wszystkich dzieci poprzez zachęcanie ich do aktywnego uczestniczenia w zajęciach sportowych. Nad podopiecznymi stale czuwa 10 doświadczonych trenerów z licencjami UEFA A, B oraz C, którzy poprzez swoją wiedzę, doświadczenie oraz umiejętne podejście do dzieci mogą rozbudzić ducha sportowej walki u każdego malucha.

szkółka dla dzieci

Szkółka piłkarska liczy aktualnie około 200 dzieci z Rzeszowa oraz z okolicznych miejscowości w wieku od 4 do 16 lat, które podzielone są na grupy wg wieku i umiejętności. Nad ich treningami czuwa 10 trenerów z pasją, którym zależy na jak najlepszych wynikach oraz zadowoleniu podopiecznych.

Akademia piłkarska Grunwald to nie tylko treningi oraz mecze sparingowe, ale również zagraniczne turnieje i wyjazdy, w tym zimowe i letnie obozy sportowe, półkolonie sportowe, wyjazdy na mecze, podczas których można zobaczyć piłkarzy Ekstraklasy oraz Reprezentacji Polski. Takiej oferty i aktywności nie zapewnia żadna inna szkółka piłkarska dla dzieci w Rzeszowie!

szkółka piłkarska dla dzieci

W SP Grunwald Budziwój stawia się na:

  • intensywny rozwój sportowy wszystkich podopiecznych
  • zadowolenie każdego dziecka z organizowanych zajęć sportowych
  • rozwój bazy sportowej
  • dobry kontakt z rodzicami oraz z opiekunami małych piłkarzy
  • sprawdzoną kadrę, która ma dużą wiedzę i wie, jak szlifować młode talenty
  • ciekawe i zróżnicowane treningi dopasowane specjalnie do wieku i możliwości podopiecznych
  • tworzenie pozytywnych postaw wśród najmłodszych

Wszystko to sprawia, że Grunwald to najciekawsza szkółka piłkarska dla dzieci w Rzeszowie, która dba o rozwój dziecka na każdej płaszczyźnie, a największe talenty rozpoczynające swoją przygodę z piłką w tym klubie dziś trenują w najlepszych akademiach piłkarskich w Polsce i regionie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.