Voucher na skok spadochronowy w tandemie – pomysł na unikatowy podarunek!

  • cerrotorre
  • 12 czerwca 2022
  • Możliwość komentowania Voucher na skok spadochronowy w tandemie – pomysł na unikatowy podarunek! została wyłączona

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent, który sprawdzi się dla bliskiej osoby? Voucher na skok spadochronowy w tandemie zagwarantuje mnóstwo emocji na wiele okazji!

Czy do skoku spadochronowego potrzebne jest szkolenie?

Aby wziąć udział w skoku spadochronowym, wcale nie trzeba wcześniej zapisywać się na szkolenie przeznaczone dla spadochroniarzy. Wystarczy wybrać skok tandemowy, który umożliwia przeżycie niesamowitej przygody bez posiadania specjalistycznego przygotowania.

Obecnie skoki tandemowe są organizowane w wielu ośrodkach spadochroniarskich działających w całym kraju. Gdy planowane są tandemowe skoki spadochronowe Toruń jest tylko jedną z wielu dostępnych lokalizacji.

Na czym polegają skoki tandemowe?

Skoki spadochronowe w tandemie to skoki dwuosobowe. Oznacza to, że biorą w nich udział dwie osoby jednocześnie, a dokładnie są to uprawniony do skoków instruktor oraz pasażer tandemu. Połączeni za pomocą uprzęży tandemowej mogą wziąć razem udział w skoku.

Dzięki temu, że skok tandemowy odbywa się razem z instruktorem, pasażer nie musi wcześniej brać udziału w czasochłonnych szkoleniach, co powoduje, że skok ten jest również bardzo dobrym wyborem jako podarunek na różne okazje dla niej lub dla niego.

Skoki nie mają również wielu przeciwwskazań zdrowotnych i może wziąć w nich udział każda osoba w dobrym stanie zdrowia. Główne przeciwwskazania w tym przypadku odnoszą się do ostrych dolegliwości oddechowych, krążeniowych, epilepsji, łamliwości kości, niestabilności kręgosłupa. Nie należy też skakać po niedawnych zabiegach, operacjach, urazach, w ciąży.

Skok spadochronowy na prezent – kiedy warto go wręczyć?

Skoki spadochronowe tandemowe mogą być kapitalnym pomysłem na podarunek. Komu warto go wręczyć?

Najczęściej skoki spadochronowe w tandemie są wręczane jako upominek na okazje jak urodziny oraz imieniny, rocznica, Walentynki, Dzień Chłopaka, Dzień Ojca, Dzień Matki. Również są popularnym prezentem z okazji wieczoru kawalerskiego, panieńskiego oraz mogą być upominkiem ślubnym.

Taki niecodzienny prezent może zatem sprawdzić się na wiele okazji. Warto jednak przemyśleć, czy osoba, która zostanie nim obdarowana, będzie rzeczywiście z niego zadowolona. To najlepszy wybór dla osób aktywnych, które nie boją się wyzwań, a także nie mają lęku wysokości.

Jak podarować voucher na skok spadochronowy w tandemie?

Wręczenie vouchera na skok spadochronowy w tandemie nie jest skomplikowane. Voucher, czyli rodzaj specjalnego zaproszenia umożliwiającego skorzystanie z wcześniej wykupionej usługi, można zamówić bez problemu online na stronach ośrodków spadochroniarskich.

Vouchery oferuje między innymi ośrodek spadochroniarski Skydive, który organizuje je w centralnej Polsce. Baza ośrodka znajduje się na lotnisku Kruszyn niedaleko Włocławka. Z jego ofertą można zapoznać się bliżej na stronie skydive.pl.

Wobec tego voucher można od razu wykupić na stronie internetowej ośrodka, a następnie wydrukować go i przekazać jako podarunek.

Osoba, która dostała takie zaproszenie, ma rok na to, aby je zrealizować. Wystarczy, że wejdzie ona na stronę organizatora, wpisze swój kod z vouchera, a następnie wybierze termin, w którym chciałaby zrealizować swój skok.

Jakie są ceny tandemowych skoków spadochronowych?

Cennik skoków spadochronowych zależy głównie od wybranej wysokości skoku i dodatkowej obsługi. 

Najczęściej ceny rozpoczynają się od około 750 złotych, natomiast wtedy, gdy skok ma odbywać się z fotografowaniem i nagrywaniem go przez dodatkowego skoczka, jest to wydatek około 1100 złotych.