Całoroczne hale tenisowe

tenis

Całoroczne hale tenisowe- rozrywka i aktywność fizyczna na wyciągnięcie Twoich rąk

Coraz więcej z nas pragnie prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia. Oprócz wprowadzenia i stosowania dobrych nawyków żywieniowych koniecznym jest także uprawianie regularnego sportu. Warto znaleźć taką formę aktywności fizycznej, która oprócz zdrowia czy  nienagannej kondycji fizycznej, będzie sprawiać nam przyjemność i możliwość podtrzymywania kontaktów towarzyskich. Jednym z bardzo popularnych i cenionych sportów jest tenis. Hala tenisowa Shausha Sport Club to idealne miejsce dla emocjonujących rozgrywek. Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Hala tenisowa Gliwice- idealne miejsce na grę w tenisa

Hala tenisowa Shausha Club Sport to nowy obiekt oddany do użytku dla miłośników gry w tenisa. Doskonała jakość, przestronność czy nowoczesne wyposażenie sprawiają, że gra w tenisa jest czystą przyjemnością, która pozwala na naukę, rozwój i doskonalenie swoich umiejętności. Niezwykłym atutem hali tenisowej jest zadaszanie. Takie rozwiązanie sprawia, że żadne warunki atmosferyczne, nawet najbardziej niekorzystne, nie są w stanie pokrzyżować nam planów emocjonującej gry w tenisa. Całoroczna hala umożliwia więc grę o każdej porze roku. W najbardziej upalny czas, w gorące lato, hala posiada elektrycznie podnoszone dwie ściany boczne, dzięki czemu kort staje się wnętrzem otwartym, o doskonałym dostępie świeżego powietrza. Zimową bądź jesienną zimną aurą, hala tenisowa Gliwice zagwarantuje graczom ciepło oraz doskonałe oświetlenie. Translucentny dach sprawia, że o wiele łatwiej będzie nam odnaleźć czas na grę- umożliwia on rozgrywki nawet późnym wieczorem. Takie warunki sprawią, że będziemy mogli cieszyć się grą bez obaw o własne zdrowie. 

Dlaczego warto wybrać halę tenisową w Shausha Sport Club?

Hala tenisowa w Shausha Sport Club to nowe budownictwo, które spełnia wszelkie normy jakości- najwyżej klasy materiały użyte do wyposażenia kortów sprawiają, że miłośnicy tenisa mogą czerpać maksymalny komfort z prowadzonej gry. Do naszej dyspozycji oddano dwa, w pełni wyposażone, nowoczesne i zadaszone korty. Hala wyścielona jest trawą z certyfikatem ITF, która jest profesjonalną nawierzchnią do gry. Trawa, która wyściela korty, wykonana została z włókien polipropylenowych, przez co jest niezwykle sprężysta. Dodatkowe wypełnienie z kwarcowego piasku sprawia, że nawierzchnia posiada doskonałą amortyzację, nie obciążając stawów graczy. Po grze można skorzystać ze strefy wellness jak również nowoczesnych szatni z natryskami, przez co korty opuścić można, będąc maksymalnie zrelaksowanym. 

Co więcej, ta nowoczesna hala do gry dostępna jest do Twojego użytku. Za pośrednictwem strony internetowej, w szybki i wygodny sposób możemy dokonać jej rezerwacji. Takie rozwiązanie gwarantuje dostępność miejsca i możliwość doskonałego zaplanowania gry wraz z ulubionymi znajomymi i przyjaciółmi. Na hali tenisowej z powodzeniem możemy zorganizować trening dla grup zorganizowanych. Jest to więc miejsce dedykowane także dla klas o profilu sportowym czy klubów i kółek sportowych.